wtorek, 29 czerwca 2010

Szwy zdjęte, a ucho rozcięte

Po zdjęciu szwów po kastracji miałam napisać notkę, ale standardowy brak czasu na to nie pozwolił :) Wiec jak w temacie, szwy zostały zdjęte, wszystko poszło super, a Benkowy powoli zapomina o istnieniu swych jajek.

Dzisiaj za to rozciął sobie lewe ucho, chociaż wróć, rozcięła mu Saba, zapewne niechcący. Po południu strachu się najadłam co niemiara, najpierw nie wiedząc z czego takie kałuże krwi na ganku, na ścianach domu. Wzięłam go do mieszkania, teraz mnóstwo krwi na podłodze, znów na ścianach, szafkach, na całej sierści, łapkach, pyszczku - patrze na psa, który z wywieszonym jęzorem się gapi na odchodzącą od zmysłów pańcię. Ucho, małe Benkowe uszko, którego końcówka została równiutko przecięta na pół wylewała z siebe litry krwi, na szczęście niedługo, bo udało mi się opanować, zdezynfekować i teraz czekamy, aż się uszko zagoi. 

Z takich informacji to u nas jak w całej PL chyba upał, upał, upał. Nie siedzimy bezczynnie, ćwiczymy jakieś sekwencję posłuszeństwa, doskonalimy stanie na kolanie, wzięliśmy się za świadomość zadu, takie umilanie czasu :) Za to w sobotę wyruszamy na zlot kynologiczny spędzić miło czas w gronie psiarzy i poćwiczyć pod okiem szkoleniowca. Wracamy ósmego.

Przyszła też do nas nowa Benkowa chatka, którą wypada się pochwalić :P 


4 komentarze:

 1. Super ta wasza nowa chatka. A powiedz mi tak szczerze, jak piesek w niej się czuje ?
  Moje psiaki bardzo nie lubią takich pomieszczeń zamkniętych. Szczególnie York.

  Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę udanych wakacji. Ciesz się każdą chwilą spędzoną z Benkiem. I wiedz, że życzę Ci aby tych chwil w waszym wspólnym życiu było jak najwięcej !!

  biglovemydogs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.

  Miłego dnia życzę !
  i oczywiście czekam na kolejny Twój wpis o Benku.

  biglovemydogs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dino nie długo idzie pod nóż, więc liczymy w razie potrzeby na kilka rad. ;>
  Chatka uchatka świetna. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wrzucisz nas też do linek? Ja Cię mam ^^
  Http://augiee.webs.com

  OdpowiedzUsuń