piątek, 6 sierpnia 2010

Już sierpień?

Czas zleciał strasznie szybko, a na blogu naszym widze zaległości spore. Zbierałam sie od dłuższego czasu, zeby tu coś naskrobać, ale jakoś nigdy nie było tyle chęci,wiec postanowiłam wreszcie (!) napisać.
Wiec od początku - ZLOT KYNOLOGII 2010.
Zlot fajny, ludzie super, psiaki również. Dla Benka próba (troszkę nieudana) stosunku do innych samców, ale i tak fajnie się skupiał przy szkoleniu :) Poza tym czeka nas praca,praca i praca.fot. N. Śliwińska


Poza tym to tak sobie jakoś żyjemy, ostatnio siedzieliśmy u babci, gdzie Benko mial wręcz raj na ziemi, bo przecież karmienie pieska samą karmą to okrucieństwo z mojej strony :) Kilka dni spędziliśmy tez na wsi, gdzie Benbenek prowadził życie psa wiejskiego, czyli cały dzień na dworzu baraszkując z labkową koleżanką z przerwami na jedzenie (no jakby to nie było?) i chwilowy relaks w cieniu pod orzechem, potem znów wracając do harców.
Poza tym spacerowaliśmy, trochę się szkoliliśmy, ale ogolnie wakacje mijają na błogim lenistwie. Wczoraj za to zaliczyliśmy miły spacerek z onkową damą :)


3 komentarze:

 1. fajnie to u Was na blogu ;) zdjęcia piękne ;* zapraszamy do nas! Aga & Libby ;**

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia, szczególnie to pierwsze i to przed zdjęciem owczarka =)

  Pozdrawiam serdecznie =) !!

  www.biglovemydogs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne fotki
  Zapraszam na http://york-niko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń